REVOLUCE

SVOBODA POHYBU

“JE TO POČÁTEČNÍ IMPULS,
KTERÝ VŠE UVEDE V POHYB"

princip každého perpetua mobile

     

            

MĚSTA

MÍSTO, KDE ŽIJEME

Partnery projektu se stanou významná města vnímající potřebu podpořit zdravý vývoj dětí s tělesným postižením. Stanou se součástí rozsáhlé sítě podporující budoucnost handicapovaných dětí.

NA DOSAH

BEZPLATNÉ PŮJČOVNY

Za podpory měst vybudujeme půjčovny speciálních jízdních kol, které budou bezplatně využívat místní organizace i rodiny s tělesně postiženými dětmi. Děti si mohou tato kola vyzkoušet a ověřit si, zda jim jejich fyzické možnosti umožňují jízdu na ručním kole. O vlastní kolo mohou i následně požádat v rámci projektu Vítr ve vlasech.

VÍTR VE VLASECH

     

    

     

REZERVAČNÍ SYSTÉM

Na těchto internetových stránkách zveřejníme města, kde si můžete handbike pro své dítě zapůjčit. Pak si jen rezervujete termín a obdržíte informce kde si kolo vyzvednete.

   

             

SPOJUJEME SVĚTY

PROJEKT REALIZUJEME I V DALŠÍCH ZEMÍCH

Na našem webu budeme zveřejňovat pozvánky měst na zajímavé akce a slavnosti. Vy si tak můžete naplánovat krásný výlet, zarezervovat si pro své dítě speciální kolo a pak už jen poznávat dané město.

SKRYTÁ HODNOTA

SMYSLUPLNÁ PRÁCE PRO HANDICAPOVANÉ

Za veškerou čiností jsou handicapovaní, vyrábí pro děti speciální kola a realizují projekt PERPETUUM MOBILE. Každý kdo podporuje tento projekt podporuje nejen šanci pro lepší budoucnost handicapovaným dětem, ale zároveň dává smysluplnou práci lidem s postižením.

    

   
         

Černí koně, z.s. Cyrilivská 48, 250 90 Jirny, Czech Rep.

+420 774 889 288